Du tūkstančiai dešimtaisiais, dar žinomais kaip Baltojo Metalinio Tigro metai, balandžio 19 dieną, pirmadienį, tekant saulei, Lietuvą sudrebino džiugi žinia: veiklą pradėjo mūsų portalas Įmonių Gidas.lt ;)

Įmonių Gidas yra nemokamas katalogas, pateikiantis informaciją apie Lietuvos įmones, parduotuves, individualią veiklą vykdančius asmenis, taip pat valstybines ir nevyriausybines įstaigas, tarnybas, asociacijas, sąjungas ir kitas organizacijas. Kataloge galima rasti jų kontaktus (adresą, telefonus, faksą, el. pašto adresą, interneto svetainės nuorodą ir kt.), veiklos sritis, išsamius aprašymus, nuotraukas.

Vis labiau populiarėjantis portalas įmonėms gali tapti dar viena efektyvia ir nemokama reklamos galimybe, o lankytojams padės rasti juos dominančią informaciją.

Įmonių Gidas yra teminis katalogas, suskirstytas pagal veiklos sritis. Portale veikia paieška, ieškanti pagal įmonės (parduotuvės, organizacijos ir kt.) pavadinimą, veiklą, kitus raktažodžius, adresą ar jo dalį, galima naudotis filtravimu pagal miestus/savivaldybes.

Sorry, comments closed.